Інвестиції в цифрові активи

«Це — непорівнянні можливості доходу, які не може надати жоден класичний інвестиційний інструмент у світі»
– В. Базилев

Інвестиції
Інвестиції

Ваш портфоліо менеджер

В'ячеслав Базилев

Інвестиції

Досвід управління активами інституційних інвесторів

Інвестиції

19 років досвіду в інвестиційній індустрії
(Шлях від рядового стажера до власника інвестиційної компанії)

Інвестиції

Кращий портфельний керуючий України
(UAIB, Ukrainian Exchange) 2009 року та Найприбутковіший трейдер 2011 року в Україні за версією Dragon Capital та Ukrainian EXchange.

У чому перевага інвестування у цифрові активи

Інвестиції

Цифрові активи – це блакитний океан у світі інвестиційного бізнесу. Це вражаюче вікно можливостей для першопрохідників, позбавлене конкуренції та чітко позначених рамок.

Інвестиції

Ринок цифрових активів – молодий ринок
з високою частотою коливань, який дозволяє здійснювати внутрішньоденні угоди та генерувати надприбутки на даний момент операції.

Інвестиції

Технології, які сьогодні вивчаються провідними інвестиційними світовими банками для повсюдного використання, а вже завтра будуть частиною щоденної рутини, і ціни на них можуть зрости в сотні, а то й тисячі разів (наприклад, Google/Apple/Amazon).

Інвестиції

Ринок практично не підпадає під статті оподаткування, що гарантує вам чистий прибуток без відрахувань (тобто є анонімність усієї інформації: від вкладень та розміру прибутку до власників акаунтів).

Чому саме трейдинг

Інвестиції
Трейдинг

Приносить прибуток незалежно від напряму глобального тренду, стадії ринку. Потребує системного підходу та розуміння законів, які впливають на ціну та настрої учасників торгів.

Інвестиції
Майнинг

Устаткування для майнінгу постійно старіє. Складність обчислення збільшується з кожним роком. Високі витрати на електроенергію.

Інвестиції
ICO

Особливо на стадії депресії навіть найкращі ICO-проекти не можуть зібрати необхідний обсяг інвестицій, у результаті так і не запускаючись. Високий ризик довірити свої гроші шахраям.

Ризикисамостійного трейдингу

Чому 90% трейдерів втрачають 90% капіталу у перші 90 днів?

100% депозита

60% депозита

відсутність знань

40% депозита

відсутність вигод великого капіталу

20% депозита

відсутність технічних знань

10% депозита

відсутність тимчасового ресурсу
(команди 24/7)

Чому потрібно розпочати саме зараз

Інвестиції

Технічний фактор. Різке падіння та зростання світових ринків у 2020 році створили передумови для високої волатильності та суттєвого прибутку.

Інвестиції

Фундаментальний фактор. Після приходу на ринок дуже великої кількості інвесторів/спекулянтів про цифрові активи заговорив увесь світ. Наразі технології, що лежать в основі цих монет, активно обговорюються у світовому фінансовому середовищі.

Наш підхід до управління активами

Інвестиції

Робота ведеться тільки з монетами з ТОП-3
(Зменшення ризиків / значна ліквідність -> можливість працювати з більшим обсягом капіталу).

Інвестиції

Для додаткової диверсифікації портфеля розподіляємо (за бажанням інвестора) прибуток у дрібніші монети.

Інвестиції

У роботі керуємося напрацьованим роками досвідом системою управління ризиками та капіталом, яка враховує максимум змінних на ринку.

Інвестиції
Інвестиції

Ви надаєте доступ виключно до управління своїм рахунком, і хоча керуючий має можливість проводити угоди з вашими активами, прав на виведення коштів у нього немає.

Інвестиції

На відміну від класичного інвест-банкінгу, ваші активи залишаються на вашому особистому рахунку, а не спрямовуються на окремий рахунок брокера або інвестиційного керуючого.

Часто задавані питання

Чи можлива особиста зустріч із керуючим партнером?

Так, ви можете призначити особисту зустріч, зв’язавшись з нами по телефону, вказаному в розділі “Контакти”, або заповнивши форму нижче.

У якій формі укладається договір?

Договір про надання послуг довірчого управління укладається у письмовій формі.

Чи можна стати інвестором, не маючи криптомонет?

Так звичайно. В управління ви можете передати капітал як у доларах, так і вже розподілений у монети. Однак стартовою сумою вважатиметься еквівалент депозиту в доларах (або іншому активі, якщо це відповідає побажанням інвестора та передбачено умовами договору).

Чи дає компанія якісь гарантії інвесторам/чи несе ризики?

За умовами договору між Інвестором та Керуючим активами компанія не несе відповідальності за передані в управління кошти і не надає гарантій отримання прибутку.

Як саме фонд керує активами інвесторів?

Інвестор передає Керівнику активами API-ключі до свого рахунку або рахунків, що дозволяє проводити операції, але не дає можливості виводу коштів.

Де можна дізнатися більше про фонд та поставити запитання?

Щоб дізнатися більше про те, як саме ми керуємо капіталом інвесторів, або отримати відповіді на будь-які питання, зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним у розділі “Контакти”, або a href=”#Inv-section9″>залишайте заявку у формі нижче.

Як інвестувати у фонд?

Для того, щоб передати кошти в довірче керування, зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним у розділі “Контакти”, або залишайте заявку у формі нижче.

Інвестиції

Залишіть заявку

Щоб дізнатися більше про довірче управління

    Зв'язатися з В'ячеславом
      Замовити дзвінок


        Партнерська Програма