В'ячеслав Базилев-

трейдер і керуючий активами з 19 – річним досвідом у сфері інвестицій

Junior
Про автора
В'ячеслав Базилев почав робити свої перші кроки у трейдингу ще у 2003 році.
Головна

У той час, між 2002 і 2003 роками, був Розквіт Фкорекс ринку, все було завішено плакатами: « почни зі 100$ і через тиждень у тебе буде 1000$». Я тоді був молодий, наївний, як і всіх, мене це зацікавило. Пішов на курси в компанію, де спочатку було написано, що це пропозиція про роботу. Заплатив гроші за пару книжкових речей, які викладали тоді в Форекс кухнях, а-ля навчання теханалізу. На демо-рахунку почало добре виходити, дали реальний робочий депозит в 5000$. За два тижні торгівлі я заробив 15% до цієї суми, але премію, звичайно ж, мені не виплатили.
Але ця сфера мене не розчарувала повністю, і думки про інвестиції, мрії про майбутнє в інвестиційній галузі не покидали мене.

Наступним кроком було 2 – річне стажування в українській компанії і самостійне отримання сертифіката трейдера. Навіть маючи його, довго довелося оббивати пороги провідних фірм, поки мене не взяла до себе 40, на той момент, за рахунком ІНВЕСТ. компанія України. За 4 місяці ми з колегою вивели її на 10 місце, а ще через 3 – 4 місяці — в ТОП – 3 інвестиційних компаній України поряд з Dragon Capital і Трійка Діалог Україна.

Більшу частину своїх знань В’ячеслав отримав самостійно, розробивши унікальні методики з прогнозування поведінки ринку і застосування своїх знань в торгівлі активами. За більш, ніж 17 – річну кар’єру він встиг попрацювати з самими різними інвестиційними інструментами:

 • З фіатних валютних пар.
 • З цінними паперами.
 • З ф’ючерсами.
 • З цифровими активами.

В’ячеслав працював на таких торгових майданчиках, як: NYSE, CME, РТС – ММВБ, УБ, Bitfinex, Binance та ін.

Більше 12 років В’ячеслав БАЗИЛЕВ працював з найбільшими інвестфондами України.

Суми в управлінні були значними, кожен квартал варіювався на 3-5%. А потім вибухнула криза 2008 року. Він, мабуть, став найпоказовішим і, так би мовити, навчальним. У перші місяці кризи я зазнав невдачі і портфель впав на 20%, але за наступні 4 місяці відновив абсолютно всі втрати. А наприкінці 2008 року взагалі вийшов на найкращі в Україні показники, внаслідок чого, вже в 2009 році, Українська біржа та Українська асоціація інвестиційного бізнесу номінувала мене як Найкращого керуючого активами.

У 2016 році Вячеслав прийняв рішення сосредоточитися на торгівлі цифровими активами, як найбільш перспективними та високоприбутковими. З того часу минулого 3 року він міг повністю влитися на ринок і адаптувати свої знання до нього.

Це був 2016 рік, ринок почав гриміти, і мої партнери запропонували записати ролики, створити онлайн курс. У той час я дуже негативно ставився до цього.
Але незабаром, у 2017 році все ж таки звернув більше уваги на цю галузь. Створив обліковий запис на TradingView, почав писати свої ідеї, отримав відгук…

Згадки в ЗМІ

Підтвердження кваліфікації

Високий професіоналізм В’ячеслава Базилева у сфері торгівлі активами на біржі та управлінням інвестиціями підтверджений його перемогами у різноманітних спеціалізованих конкурсах та численними нагородами, свідоцтвами та сертифікатами. Це і звання Найкращого портфельного керуючого України 2009 року (за версіями UAIB, Ukrainian Exchange), і Найкращий приватний інвестор 2011 (номінація Найприбутковіший трейдер за версією Dragon Capital, Ukrainian Exchange), і сертифікат ICF, та багато інших.

Напрямки діяльності В'ячеслава Базилева

На даний момент у своїй діяльності В’ячеслав БАЗИЛЕВ сконцентрований на двох напрямках : управління і, в меншій мірі, на підготовці професійних трейдерів і бізнес – керуючих.

Інвестиційна діяльність

Управління активами, інвестиціями своїх клієнтів є пріоритетним у професійній діяльності В’ячеслава Базилева. Завдяки знанням та досвіду у торгівлі активами, йому вдається уникати непотрібних ризиків та вчасно реагувати на зміни ринку, що позитивно позначається на розмірі вкладів його інвесторів.

Головними умовами, що сприяють зростанню капіталу під його управлінням, є:

 • Більше 19 років досвіду успішної роботи в сфері інвестицій, а також прибуткового трейдингу.
 • Власні унікальні стратегії торгівлі, що враховують безліч різних факторів.
 • Знання і розуміння психології простих трейдерів і “китів”, при тих чи інших рухах ринку.
 • Диверсифікація портфеля інвестицій.
 • Досвід управління великими обсягами капіталу
 • Робота тільки з найбільшими біржами.
 • Постійний моніторинг новинного фону і наявність власних джерел інсайдерської інформації, що дозволяє постійно перебувати в” руслі ” ринку.

Сукупність всіх цих факторів дозволяє інвесторам не турбуватися про свої депозити і розраховувати на високу прибутковість інвестицій.

Навчання

Мої ідеї на TradingView почали отримувати все більше і більше відгуків, багато хто запитував мовляв “А як, а що, а навчіть-покажіть…” І в якийсь момент один з хлопців попросив навчити його в онлайні аналізу та торгівлі. Я тоді ще частково займався роботою над штучним інтелектом, і зміг приділяти йому 1-2 години на день.
Після 10-15 днів навчання він сказав, що сильно просунувся у цій сфері, що ніколи не бачив такого цікавого та дієвого підходу, хоча проходив навчання у трейдерів, які давали добрий технічний аналіз. І в результаті попросив у мене дозвіл познайомити з хлопцями, які могли б мої методики та системи транслювати на ширшу аудиторію. Так ми стали партнерами однієї з компаній у сфері надання навчання.

Близько року тому В’ячеслав вирішив створити свою команду професійних трейдерів і розробив авторську програму з навчання торгівлі. Ця програма розрахована на різний рівень знань учасників:

 • Курс “Трейдинг Junior” призначений для новачків, містить базові знання з ринку, аналітичних інструментів і психології торгів.
 • Курс “Трейдинг Pro” розрахований на більш досвідчених учасників, які знайомі з основами трейдингу і мають досвід роботи на біржах.
 • Преміум-коучинг “Стул” розрахований на досвідчених трейдерів, готових вкладати власний значний капітал і бачать перспективи в цьому напрямі. Навчання відбувається під прямим контролем В’ячеслава, за одним робочим столом.
 • Новий продукт Online Trading. Це 1-годинні щотижневі трейдинг-сесії у прямому ефірі з В’ячеславом Базилевим.

Потрібно врахувати, що основним видом діяльності В’ячеслава БАЗИЛЕВА є трейдинг і управління активами, тому семінари та оффлайн – курси проводяться у вільний час і не можуть охопити всіх бажаючих. Щоб гарантовано потрапити в наступний набір учасників, потрібно заздалегідь зв’язатися з менеджерами і записатися на участь в навчальній програмі.

Найкращими рекомендаціями В’ячеслава Базилева є кількість клієнтів, які довірили свої інвестиції під управління та сотні трейдерів, які пройшли його навчання!

Зв'язатися з В'ячеславом
  Замовити дзвінок


   Партнерська Програма